Oświetlenie do prywatnych rezydencji i apartamentów

Ozdób swoją przestrzeń blaskiem kryształu. Produkujemy najpiękniejsze oświetlenie do prywatnych wnętrz salonów, jadalni czy eleganckich sypialni.

Stwórzmy doskonałe oświetlenie

Do każdego wnętrza

Kryształowy żyrandol w salonie

Salon jest prawdopodobnie najbardziej reprezentatywną przestrzenią w niemal każdej rezydencji czy prywatnym apartamencie. To w końcu tam przyjmujemy swoich gości, dlatego też tak ważne jest, by zadbać o odpowiednią atmosferę. A taką są w stanie zapewnić nam piękne żyrandole kryształowe, które skradną uwagę każdego, kto tylko będzie miał okazję znaleźć się w ich obecności. W salonach z wysokim sufitem lub takich, które połączone są z antresolą, doskonale sprawdzą się nasze wielkogabarytowe propozycje w postaci lamp spiralnych. Właściciele niższych pomieszczeń nie muszą wcale rezygnować z kryształu we wnętrzu. Dla nich proponujemy piękne żyrandole kryształowe w typie Plafon. Umocowane tuż przy suficie, tworzą przepiękne efekty świetlne, jednocześnie doskonale doświetlając dostępną przestrzeń.

Kryształowe lampy do antresoli

Kilkumetrowe, nowoczesne żyrandole z kolekcji Spirale to zdecydowany ulubieniec wśród prywatnych rezydencji z antresolą lub też przestronną klatką schodową. Mając do zagospodarowania aż tak dużą przestrzeń, nie sposób przejść obok takich żyrandoli obojętnie. Stanowią one dekorację samą w sobie, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Zachwycają na niższym piętrze, a także na samej antresoli czy na szczycie klatki schodowej. Jako polski producent żyrandoli, jesteśmy w stanie dopasować lampę indywidualnie do unikalnych parametrów przestrzeni. Dzięki temu właściciele nietypowych powierzchni nie muszą martwić się o to, że lampa będzie za krótka, zbyt długa czy też po prostu niedopasowana do wnętrza, w skutek czego nie wykorzystamy w pełni potencjału tak efektywnego pomieszczenia.

Żyrandole do rezydencji

Na antresolach czy salonach nie kończą się możliwości wykorzystania kryształowego oświetlenia we wnętrzach prywatnych rezydencji i apartamentów. Nowoczesne żyrandole kryształowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w aranżacji eleganckiej łazienki, sypialni czy jadalni. Mały żyrandol kryształowy, np. w postaci kinkietu, doskonale sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie obok lustra. Klasyczna lampa z kolekcji Maria Teresa to odpowiednia propozycja, jeśli szukasz żyrandola kryształowego nad stół, na przykład do jadalni. Pozwoli wprowadzić niepowtarzalny klimat i uroczysty nastrój, który z pewnością docenią Twoi goście.

Blask kryształu

Unikalny nastrój we wnętrzu

Oświetlenie kryształowe pozwala wprowadzić do wnętrza nastrój, jakiego nie jest w stanie oddać żadna inna lampa. Dlatego też z takim powodzeniem znajduje swe zastosowanie we w prywatnych wnętrzach naszych klientów. Unikalne rozwiązania, wypracowane latami naszej działalności, pozwalają nam zadbać o to, aby żyrandol kryształowy był nie tylko efektowny, ale również praktyczny i przyjazny w użytkowaniu, a także w późniejszej pielęgnacji. Dzięki temu kryształowe oświetlenie staje się prawdziwą biżuterią wnętrza, która może cieszyć oko gospodarzy obiektu przez bardzo długi czas.

Precyzja

Indywidualne projekty

Masz swój unikalny pomysł na żyrandol i szukasz producenta, który pomoże Ci zmierzyć się z jego realizacją? Każdą lampę wykonujemy od podstaw w naszej pracowni, co pozwala nam dowolnie dopasować jej parametry do wnętrza prywatnego obiektu. Możliwy jest także wybór dowolnej galwanizacji, np. koloru złotego, chromu czy niklu. Odpowiednia galwanizacja sprawia, że oświetlenie jeszcze piękniej współgra z dostępną przestrzenią, stając się jej prawdziwą ozdobą. W końcu to właśnie żyrandol kryształowy stanowi ten ostatni element, wisienkę na torcie, która sprawia, że aranżacja staje się całością.

Dowolna kolorystyka.
Między innymi kolor złoty lub srebrny.
Odpowiednia średnica.
Parametry współgrające z przestrzenią.
Różne rodzaje kryształu.
Pracujemy z kryształem austriackim lub włoskim.
Długość żyrandola.
Wymiary lampy dobierane odpowiednio do wnętrza.

Zobacz, jak pracujemy.