Przywróć dawny blask kryształowego oświetlenia

Umów się na rozmowę

Piękny, ale jak go wyczyścić?

Z takim pytaniem, jako producenci oświetlenia kryształowego, spotykamy się niezwykle często. W końcu o kryształowy żyrandol, tak jak o każdą inną lampę, należy odpowiednio dbać, by latami mógł zachwycać nas swoim blaskiem. W jego pielęgnacji problematyczna może być nie tylko mnogość drobnych kryształów, zdobiących ramę oświetlenia, ale również wysokość, na jakiej jest zamocowane i utrudniony dostęp do lampy.

Realizując projekty żyrandoli kryształowych dla naszych klientów, zawsze sugerujemy dobór takich rozwiązań, które znacznie ułatwią codzienne użytkowanie i pielęgnację. Ale co jeśli żyrandol nie został zamontowany we współpracy z nami lub też, po prostu, nie chcesz zajmować się czyszczeniem samodzielnie? Oczywiście mamy na to odpowiedź.

Skorzystaj z usługi czyszczenia kryształowego oświetlenia. Nasz zespół specjalistów pojawi się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu, niezależnie od wysokości, na jakiej znajduje się lampa i poziomu skomplikowania projektu lampy. Wyczyścimy dla Ciebie zarówno wielogabarytowy żyrandol, jak i to mniejsze oświetlenie. Wystarczy, że wcześniej przekażesz nam szczegółowe informacje, wskazując przede wszystkim na typ obiektu (dom prywatny, hotel, restauracja itp.).

Czyścimy żyrandole we wnętrzach...