Oświetlenie hoteli i domów weselnych

Kryształowe oświetlenie utworzone od podstaw w polskiej pracowni. Od 1992 roku upiększamy wnętrza hoteli, domów weselnych, sal bankietowych oraz restauracji.

Stwórzmy doskonałe oświetlenie

Dla kogo tworzymy

Ekskluzywne żyrandole do hoteli

Hotelowe lobby zasługuje na wyjątkową oprawę. I taką są w stanie zapewnić wyłącznie ekskluzywne żyrandole kryształowe, które zachwycają swym blaskiem i wprowadzają w odpowiedni nastrój już po przekroczeniu progu budynku. W eleganckich hotelach często wykonujemy realizacje żyrandoli pałacowych, takich jak model Paris czy Maria Teresa z naszych kolekcji. Mimo że to katalogowe modele lamp, to w znacznej większości w przypadków modyfikujemy ich proporcje indywidualnie do parametrów wnętrza.

Duże żyrandole kryształowe do sal weselnych

Kryształowe oświetlenie stanowi doskonałe tło najważniejszych wydarzeń w życiu gości obiektu weselnego. Dlatego też tak ważne jest, aby lampy zachwycały swym blaskiem, jednocześnie przepięknie komponując się z aranżacją wnętrza. Klasyczne żyrandole kryształowe doskonale wpasowują się w uroczysty klimat, jaki panuje w salach weselnych. Już w ciągu dnia, gdy do restauracji wpada światło słoneczne, kryształ mieni się swoim blaskiem. Prawdziwa magia zaczyna się dziać jednak po zmroku, gdy w błysk reflektorów i rytm melodii tworzą się najpiękniejsze wspomnienia gości.

Kryształowe oświetlenie do sal bankietowych

Uroczysta atmosfera pożądana jest nie tylko w domach weselnych. Od sali bankietowych czy konferencyjnych również bardzo często oczekuje się eleganckiej, wieczorowej aury, którą rozświetli blask kryształu. Właściciele tego typu obiektów często decydują się na nowoczesne żyrandole kryształowe, wpasowujący się w aranżację glamour. W wyższych pomieszczeniach czy salach bankietowych z antresolą doskonale sprawdzi się długi żyrandol kryształowy w typie spiral, będących ulubieńcem naszych gości.

Producent żyrandoli

Jesteśmy producentem kryształowego oświetlenia, co oznacza, że każdą lampę od postaw wykonujemy w naszej pracowni. Znane są nam tajniki konstrukcji nawet tych najbardziej niecodziennych żyrandoli kryształowych, co pozwala nam dowolnie modyfikować każdy projekt. Dla sal weselnych, hoteli czy restauracji niejednokrotnie realizowaliśmy indywidualne projekty. Niezależnie od typu obiektu, jakim dysponujesz, zrealizujemy dla Ciebie najpiękniejsze oświetlenie – od początku do końca.

Polskie rzemiosło

Produkcja w polskiej pracowni

Każdy kryształowy żyrandol od podstaw wykonujemy w naszej pracowni. Oznacza to, że zyskujesz pełną dowolność w kwestii dopasowania oświetlenia do Twoich preferencji, a także unikalnych cech Twojego wnętrza. Dobierzemy dla Ciebie galwanizację, dzięki której lampa będzie doskonale komponowała się z aranżacją Twojej przestrzeni. Złoto przepięknie uzupełnia ciepłą kolorystykę wnętrz, nikiel czy chrom wprowadzają z kolei nutę glamour. Zaprojektujemy oświetlenie o takich parametrach, które sprawią, że stanie się ono prawdziwą biżuterią wnętrza. Będzie zdobić przestrzeń, upiększając ją swym blaskiem, a jednocześnie nie przytłaczając gabarytem.

Piękno w detalu

Ręczna weryfikacja jakości

W naszej pracowni oprócz żyrandoli kryształowych wykonujemy również kinkiety, lampy stojące czy lampy stołowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować pełne oświetlenie dla Twojego obiektu, oferując wszystkie najważniejsze usługi w jednym miejscu. Pomożemy w doborze odpowiedniego typu oświetlenia do Twojego wnętrza, wykonamy dla Ciebie najpiękniejsze kryształowe lampy, następnie zadbamy o ich bezpieczny transport do Twojego obiektu oraz montaż z zachowaniem najwyższej dbałości o detale. Efekt końcowy jest swego rodzaju naszą wizytówką, tak więc starannie weryfikujemy każdy kryształ, dobierając do Twojego oświetlenia wyłącznie materiały najwyższej jakości.

Dowolna kolorystyka.
Między innymi kolor złoty lub srebrny, dopasowane do indywidualnego charakteru wnętrza.
Liczba punktów świetlnych.
Dobrana proporcjonalnie do wymiarów lampy.
Wysokość i szerokość.
Projekty indywidualne dopasowane do parametrów wnętrza.

Zobacz, jak pracujemy.