Współpraca z biurami projektowymi

Zajmujesz się projektowaniem unikalnego oświetlenia dla Twoich klientów? Pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję. Sprawdź poniżej, jak działamy i pobierz przykładowe modele 3D do wykorzystania w wizualizacjach Twoich projektów.

Stwórzmy doskonałe oświetlenie

Unikalne projekty

Nowoczesne żyrandole kryształowe

Im bardziej unikalna przestrzeń i nietypowa aranżacja, tym częściej standardowe, katalogowe oświetlenie nie spełnia oczekiwań klientów. Zbyt małe lampy w dużych pomieszczeniach pozostają niewidoczne, z kolei zbyt duże żyrandole sprawiają wrażenie, jakby spadały gościom obiektu na głowę. Jesteśmy producentami kryształowego oświetlenia, a więc każda lampa, niezależnie od jej wielkości, wykonywania jest od podstaw w naszej pracowni. Od lat współpracujemy z znakomitymi projektantami oraz biurami projektowymi, produkując nowoczesne żyrandole kryształowe do wnętrz ich klientów – czy to klienci indywidualni, czy też klienci inwestycyjni.

Żyrandole kryształowe klasyczne

Dla miłośników bardziej tradycyjnych aranżacji kryształowe żyrandole naszej produkcji również znajdą zastosowanie. Mosiężne szkielety lamp również wykonywane są w naszej pracowni. Mogą być one dowolnie modyfikowane, sięgając odpowiedniej wysokości czy też średnicy oraz proporcjonalnej liczby punktów świetlnych. Produkujemy nie tylko żyrandole, ale także kinkiety (lampy ścienne), lampy stojące czy też lampy stołowe, tzw. gabinetówki.

Współpraca

Oświetlenie według projektu

Wcielimy w życie Twoją wizję na najpiękniejsze oświetlenie. Od lat współpracujemy ze znakomitymi projektami wnętrz, realizując za równo projekty dla klientów indywidualnych, jak i duże realizacje dla obiektów inwestycyjnych. Wykonujemy zarówno nowoczesne oświetlenie kryształowe, jak i nieco bardziej klasyczne projekty. Z przyjemnością podejmujemy się nietypowych współprac i obserwujemy, jak nietypowe rozwiązania rozświetlają najpiękniejsze przestrzenie.

Wizualizacja

Wybrane modele 3D do pobrania

Jeżeli przed podjęciem współpracy z nami chcesz przetestować nasze oświetlenie w swoich projektach, kliknij w poniższy link i pobierz wybrane modele 3D naszego oświetlenia. Do dyspozycji przekazujemy Ci kryształowe oświetlenie w stylu glamour z kolekcji Modeo. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych, a jednocześnie eleganckich przestrzeniach, co potęguje efekt wytworzony przez kryształy sztabkowe. Pamiętaj, że to wyłącznie przykładowe modele. Możliwości modyfikacji jest znacznie więcej.

Pobierz modele 3D
Szerokie możliwości doboru galwanizacji.
Złocenie 24k, chromowanie, nikiel czy malowanie proszkowe.
Dowolny kształt kryształu.
Kryształy kulkowe, sztabkowe, rurki czy też płaskie.
Kryształ poddany weryfikacji jakości.
Pracujemy na dwóch rodzajach kryształu: włoskim i austriackim.
Dowolne wymiary dopasowane do wnętrza.
Od małych lamp po wielkogabarytowe żyrandole przechodzące przez kilka kondygnacji.

Zobacz, jak pracujemy.