Stwórzmy wspólnie oświetlenie Twoich marzeń

Umów się na rozmowę

Żyrandol kryształowy na zamówienie

Nasi klienci, zanim jeszcze trafią do nas, najczęściej na swojej drodze to kupna wymarzonego żyrandola napotykają dwie podstawowe przeszkody. Albo katalogowe modele spełniają ich wizualne oczekiwania, lecz proporcjami nie pasują do posiadanej przez nich przestrzeni, albo też mają w głowie zupełnie nietypowe oświetlenie. Oświetlenie, którego nie tylko nie sposób znaleźć na rynku, ale którego nikt nie jest w stanie wykonać.

Trudne, nietypowe, z mnogością drobnych szczegółów. To projekty, jakie my sami uwielbiamy najbardziej. Nic nie daje nam takiej satysfakcji, jak widok tego, gdy na naszych oczach spełniają się marzenia o wymarzonym oświetleniu we wnętrzu.

Realizując indywidualne projekty oświetlenia, na swoje barki bierzemy cały proces – od projektu, który powstaje na podstawie rozmowy z klientem, przez wykonanie modelu oraz realizację projektu, aż po sam montaż i transport. Wielkogabarytowe oświetlenie (ponieważ takie najczęściej wykonujemy w przypadku realizacji projektów indywidualnych), może być kłopotliwe w samodzielnym montażu – zwłaszcza jeśli szkielet lampy zdobią setki drobnych kryształów. Po tygodniach przygotowań do realizacji oświetlenia, dopinaniu wszystkich szczegółów i długich rozmowach z klientem, zależy nam na tym, by efekt końcowy był naprawdę zjawiskowy. Dlatego też każdy kryształ przechodzi przez ręczną, indywidualną weryfikację jakości, tak by zapewnić doznania świetlne na najwyższym poziomie.

Masz własną wizję na oświetlenie lub dysponujesz nietypową przestrzenią i pragniesz uzyskać porady specjalistów? Wystarczy, że przygotujesz przykładowe inspiracje albo zwyczajnie opowiesz nam o swoich oczekiwaniach. Zadbamy o to, by kryształ otulił Twoją przestrzeń niepowtarzalnym blaskiem i stał się prawdziwą ozdobą przestrzeni.

Zobacz nasze realizacje projektów indywidualnych