Żyrandole kryształowe w Pałacu Sulisław

W sali balowej zamontowano plafon o średnicy 180 cm i wysokości 110 cm. Obręcz standardowa 40 mm – z kryształu włoskiego. Plafon składa się z trzech segmentów i zakończony został kryształkami. Całość uzupełniają kinkiety według specjalnego projektu właściciela obiektu. Kinkiet ma wysokość 140cm i szerokość 60cm.

Warto zwrócić uwagę na charakterystyczne zakończenie góry kinkietu składające się z 3 zmniejszających się obręczy. Kinkiet ma zamontowane lustro odbijające światło. Do wykonania kinkietu użyto kryształu austriackiego.

W korytarzach głównych zawieszono lampy typu Paris/60 o wysokości 70 cm i średnicy 60 cm. Galwanizowany mosiądz z połyskiem oraz kryształ włoski. Żyrandole te składają się z dwóch brzuchów i zostały zakończone talerzykiem, co jest bardzo rzadkim rozwiązaniem. Z kolei w korytarzach w części hotelowej zamontowano plafony o średnicy 40cm i wysokości 20cm.

Lokalizacja: Sulisław
Produkty: Żyrandol kryształowy typu Plafon o średnicy 180cm i wysokości 110cm oraz kinkiety typu Plafon o średnicy 30cm. Żyrandol kryształowy typu Paris o średnicy 60cm i wysokości 70cm.

Podobne produkty