Lampy kryształowe w Teatrze powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Wykonane lampy to nowoczesne oświetlenie w stylu Interio. Ze względu na charakter foyer, nowoczesna forma lamp została zestawiona z klasyczną obręczą w kolorze starego złota (patyny). Co ciekawe środek lampy został wykonany w chromie co, nadaje lampie dodatkowego błysku.

Lampy zostały zamówione w drugim tygodniu grudnia. Miał być gotowe na spektakl, którego premiera odbywała się w noc sylwestrową. Ze względu na przerwę świąteczną zadanie było prawie niemożliwe do wykonania. Na wykonanie jednej lampy potrzeba ok. 12000 kryształków, które należy połączyć oraz zawiesić na lampie. Ostatnia lampa była składana jeszcze 29 grudnia około godziny 23:00.

Całość dotarła do teatru 30.12. Montaż lamp prowadzony był z równoczesnym ustawianiem stołów oraz dekoracji sylwestrowych. 31.12 zawisła ostatnia lampa. Spektakl się udał, a nasza firma po raz kolejny udowodniła, że potrafi stanąć na wysokości zadania.

Lokalizacja: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Radom
Produkty: wykonane na indywidualne zamówienie – lampa kryształowa wykonana ze sztabek o średnicy 90 cm, lampy kwadratowe o wymiarach 100 cm x 100 cm, typ Interio, z wykorzystaniem kryształu szarpanego, nieregularnego

Podobne produkty