Lampa typu Spirala w rezydencji w Mysłowicach

Przepiękna lampa spiralna wykonana na podstawie projektu indywidualnego. Jej wysokość sięga aż 270 centymetrów, przy czym średnica posiada 90 cm.

Zamysłem projektowania tego oświetlenia było dopasowanie go do szklanej poręczy, znajdującej się tuż obok. Aby oświetlenie przepięknie odbijało się od niej, podstawiliśmy na duży abażur. Oświetlenie wykonane w galwanizacji chromowej oraz z kryształu austriackiego. Największym wyzwaniem jednak okazało się znalezienie firmy, która mogłaby wykonać abażur o średnicy 90 cm i wysokości 60 cm. Problemem był również materiał, z którego dany abażur miał zostać wykonany. Podczas poszukiwań wykonawców dowiedzieliśmy się, że folia grafitowa nie jest towarem powszechnie dostępnym, jednak dołożyliśmy wszelkich starań, aby efekt końcowy spełniał wszystkie oczekiwania. I to właśnie dzięki temu abażurowi lampa zyskała przepiękną, nowoczesną formę.

Lampy takich gabarytów najczęściej są montowane przez naszych wyspecjalizowanych pracowników na podnośniku automatycznym, który ułatwia konserwację lampy oraz wymianę żarówek.

Lokalizacja: Mysłowice
Produkty:
Lampa typu Spirala wykonana na indywidualne zamówienie

Podobne produkty