Klasyczne żyrandole kryształowe w rezydencji prywatnej

Ta realizacja jest doskonałym przykładem tego, jak pięknie kryształowe oświetlenie komponuje się z eleganckimi, stylowymi wnętrzami. Tuż od samego progu gości prywatnej rezydencji wita Plafon o średnicy 120 centymetrów, rozświetlając wnękę sufitową. W korytarzu niższym zastosowano Plafony o średnicy 40 cm, które również dopasowaliśmy do znajdujących się tam wnęk w kształcie elipsy. W korytarzach wyższych zawisły żyrandole kryształowe typu Paris o średnicy 70 cm.

Hol wnętrza, jak i korytarze, to kluczowe miejsca w rezydencji, które pracują na niezapomniane pierwsze wrażenie. Prawdziwą wisienkę na torcie zostawiliśmy jednak na koniec. Przechodząc do salonu, oczom gości ukazuje się nasza ponadczasowa ikona – klasyczny żyrandol kryształowy z kolekcji Maria Teresa, olśniewając swym niepodważalnym urokiem. Uzupełnienie stanowiły mniejsze lampy z tej samej serii.

Zważywszy na elegancję wnętrza, wszystkie lampy zostały wykonane w chromie. To neutralny kolor, który bardzo subtelnie prezentuje się w otoczeniu, nie odciągając tym samym uwagi od pozostałych elementów, a jednocześnie wzmacniając blask kryształu.

Produkty: Paris/70/2b z zewnętrznymi ramionami – średnica 70cm, wysokość 85cm, Maria Tersa wg. projektu, Maria Teresa 6/S, Plafon 120cm, Elipsa 80x20cm

 

Podobne produkty