fbpx

Lokalizacja: hotel Jakub Sobieski Oława

Produkty: lampy z kolekcji Maria Teresa oraz Spirala wykonane na indywidualne zamówienie

Opis: Hotel Jakub Sobieski to przepiękny obiekt położony w samym sercu Oławy. Ten bardzo gustownie odnowiony obiekt wymagał wyjątkowego oświetlenia. Lampy, które wykorzystaliśmy do tej realizacji, nie znajdują się w naszym katalogu – żyrandole zostały specjalnie zaprojektowane i wykonane dla hotelu Jakub Sobieski. Nasza Klientka doskonale sprecyzowała swoje oczekiwania co do oświetlenia. My zaprojektowaliśmy żyrandole tak, aby idealnie wpasowały się w pomieszczenia hotelu oraz spełniły wszystkie wymagania Klientki. Efekty naszej pracy mogą Państwo zobaczyć w poniższej galerii.

Bardzo wysoka sala została wyposażona w żyrandole kryształowe Maria Teresa o średnicy 140 cm (najbliższym odpowiadającym modelem jest lampa Maria Teresa 28). W korytarzu zawiesiliśmy niestandardowy model MT/18, również z kolekcji Maria Teresa. Przestronny łącznik oświetla piękna kryształowa lampa typu Spirala o długości 2 m.


    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.