Produkcja żyrandola cz. 3 – Transport i montaż

To już ostatnia część naszego cyklu o produkcji żyrandoli. Opowiedzieliśmy już o samych początkach produkcji, czyli inspiracji i projekcie, jak i o kolejnym etapie, czyli samej produkcji lampy. Rozwialiśmy również wiele wątpliwości co do ceny żyrandola wykonanego na indywidualne zamówienie. Dzisiaj zajmiemy się równie często trapiącą naszych klientów sprawą – transportem i montażem lampy w miejscu docelowym.

 

Jak transportuje się żyrandol kryształowy?

Zdajemy sobie doskonalę sprawę, że transport tak dużych żyrandoli może być problematyczny. Dlatego nasza firma zapewnia pełną logistykę naszych lamp. Transportujemy wykonane przez nas lampy w miejsce docelowe, w taki sposób, aby ich nie uszkodzić.

Duże lampy często transportowane są w częściach. Głównie ze względu na pojemność samochodu oraz z obawy przed uszkodzeniem w transporcie. Zdarza się, że lampy transportowane są w paru elementach ze względu na ograniczenia na inwestycji – na przykład zbyt mała szerokość drzwi wejściowych do sali. Wtedy transportujemy i wnosimy żyrandol w częściach, a składamy go w całość już na miejscu, w konkretnym pomieszczeniu.

 

Jak montuje się żyrandol kryształowy?

Końcowym etapem produkcji żyrandola jest jego montaż u klienta. Często jesteśmy w niego zaangażowani. Ze względu na nasze duże doświadczenie, klienci wybierają nas do montażu końcowego oświetlenia.

Co odróżnia nas od firmy elektrycznej, która również zawiesiłaby i podłączyła lampę? Nasza ekipa po zamontowaniu żyrandola dokładnie sprawdza każdy jego element. Czasami nawet przez kilka godzin odpowiednio ustawiamy kryształy oraz polerujemy ewentualne ślady palców powstałe przy montażu. Efekt końcowy musi być na najwyższym poziomie.

Każda wykonana lampa to dla nas satysfakcja dobrze zrealizowanego projektu. Jesteśmy dumni z naszych pięknych żyrandoli i cieszy nas każdy zadowolony klient, który rezultaty naszej pracy może codziennie podziwiać w swoim domu.

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące żyrandoli wykonanych na zamówienie prosimy o kontakt.