Kolekcja „Klasyczne”

Kolekcja klasycznych żyrandoli mosiężnych to oświetlenie przeznaczone przede wszystkim wnętrzom tradycyjnym oraz pałacowym. W tej kategorii znajdują się również propozycje niezwykle unikatowe i klimatyczne, stworzone na podstawie inspiracji stylem neogotyckim. Każdy z przedstawionych modeli może zostać dowolnie zmodyfikowany. Realizujemy również indywidualne projekty oświetlenia. 

Żyrandole mosiężne z nutą vintage

Żyrandole kryształowe nie są naszą jedyną specjalnością. W naszej pracowni wykonaliśmy również tysiące lamp wykonanych w całości z mosiądzu. Klasyczny żyrandol mosiężny jest tym jedynym elementem, który dopełnia aranżację stylizowaną na klimat minionych lat. 

Żyrandole mosiężne charakteryzują bardzo tradycyjną formą, dzięki czemu oświetlenie tego typu doskonale sprawdza się w klasycznych wnętrzach. Lampy z tej kolekcji zdobią przestrzenie np. eleganckiego salonu czy też kuchni oraz jadalni zachowanych w stylu vintage.

 

Lampy wiszące zdobiące wnętrza przez długie lata

Żyrandol mosiężny stanowi również doskonałe przełamanie sypialni oraz innych wnętrz urządzonych w stylu glamour. Czy to mosiądz, czy też kolor złoty jest motywem przewodnim projektu oświetlenia, możemy mieć pewność, że lampa w takim stylu będzie zachwycać swym blaskiem przez długie lata.

W kolekcji lamp klasycznych znajdują się również inne lampy wiszące. Odnajdą się tutaj miłośnicy oświetlenia do wnętrz w stylu industrialnym, a także wielbiciele mniej typowych projektów, czego odpowiedzią jest np. żyrandol mosiężny trójramienny.

Stylowy żyrandol mosiężny może przyjąć dowolną formę, ponieważ wszystkie lampy od podstaw wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Czy to okazały, ozdobny żyrandol z rozległymi ramionami czy pojedyncza lampa wisząca, a nawet kinkiet – dopasujemy oświetlenie tak, by stanowiło najpiękniejszą biżuterię Twojego wnętrza.