Kolekcja „Modeo”

Wyjątkowa kolekcja lamp kryształowych dla miłośników nowoczesnych rozwiązań. Piękne lampy wiszące z wysokiej jakości kryształami sztabkowymi. Idealnie wpasują się w styl eleganckich, współczesnych aranżacji. Lampy przedstawione w kolekcji Modeo to katalogowe modele, które mogą zostać w pełni spersonalizowane – realizujemy również indywidualne projekty na specjalne zamówienie.

Kolekcja Modeo – żyrandole i lampy w stylu glamour 

Jeżeli szukasz oświetlenia, z którego wybrzmiewać będzie nowoczesność, a jednocześnie ponadczasowa elegancja, to kryształowe żyrandole z kolekcji Modeo będą doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Gustowne lampy z kolekcji Modeo doskonale wpisują się w nurt stylu glamour. Żyrandole kryształowe w tym typie odznaczają się kryształami sztabkowymi, nadającymi prawdziwie szykownego, eleganckiego charakteru. Geometryczne formy subtelnie podkreślają wyjątkowość kolekcji, wnosząc w nią nutę świeżego, nowoczesnego designu. To wszystko sprawia, że nasi klienci, chcąc wprowadzić kryształowe oświetlenie do swoich wnętrz (takich, w których przeważa styl glamour), najczęściej sięgają właśnie po lampy z tej kolekcji.

 

Żyrandole kryształowe glamour dopełniające każdą stylową przestrzeń 

Kolekcję Modeo charakteryzuje również szeroki wachlarz zastosowań. Znajdują się tu lampy wiszące w klasycznej formie, kinkiety (lampy ścienne), a także lampy stojące. Decydując się na komplet oświetlenia we wnętrzu, nasi klienci mogą liczyć na spójność w projekcie i dopasowanie oświetlenia do unikalnych parametrów przestrzeni. 

Możliwy jest również dobór dowolnej galwanizacji. Ta natomiast również bardzo często wybierana jest na podstawie stylu, w jakim zostało zaaranżowane już wnętrze. Jeżeli w pomieszczeniu przeważają np. beże i brązy w ciepłej tonacji, galwanizacja 24k złotem przepięknie wkomponuje się w aranżacje. Złoto również stylowo kontrastuje z elementami we wnętrzu, które charakteryzują jasne barwy. Jeśli natomiast oświetlenie wprowadzamy do salonu glamour, w którym wiodącym motywem jest srebro, szarości czy głębokie odcienie granatu, doskonale sprawdzi się galwanizacja np. chromem. 

Galwanizacja ma znaczący wpływ na to, jak ostatecznie będzie się prezentował nasz żyrandol glamour. Kryształy podbijają odcień szkieletu, na którym lampa została zbudowania, tworząc najpiękniejsze efekty świetlne i stając się doskonałym dopełnieniem każdej stylowej powierzchni.