Kolekcja „Interio”

Interio to kolekcja dedykowana miłośnikom nowoczesnych rozwiązań we wnętrzach. Stanowi połączenie współczesnego designu i ponadczasowego rzemiosła. To stylowa elegancja szyta na miarę potrzeb tych najbardziej wymagających miłośników wnętrz. Niniejszy zbiór lamp to katalogowe propozycje, które mogą zostać dopasowane do danego typu pomieszczenia i indywidualnych preferencji każdego klienta. Dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach, na podstawie których możliwe jest wykonanie indywidualnego projektu oświetlenia.

Żyrandole wiszące z nowoczesnej kolekcji Interio

Kolekcja Interio powstała w odpowiedzi na wymagania miłośników wnętrz w stylu nowoczesnym. Jak się okazuje kryształ, który często utożsamiany jest głównie z klasycznymi wnętrzami, doskonale sprawdza się we współczesnych aranżacjach. Interio jest tego doskonałym przykładem. 

Lampy wiszące z tej serii charakteryzuje opływowa forma i mnogość drobnych, owalnych kryształów, co pozwala na stworzenie unikalnej atmosfery w pomieszczeniu. Żyrandole i lampy z kolekcji Interio produkujemy w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu niezwykle łatwo dopasować je do nietypowych przestrzeni.

Mniejsze lampy będą doskonałą propozycją do niskich pomieszczeń, z kolei kilkumetrowe odpowiedniki doskonale doświetlą przestronne pomieszczenia. W przestrzeniach z wysokim sufitem wielkogabarytowe żyrandole kryształowe nie przytłoczą wnętrza, nawet gdy liczba źródeł światła we wnętrzu będzie większa – oczywiście, o ile proporcje zostaną odpowiednio dobrane.

Żyrandole i lampy kryształowe wiszące najpiękniejszą biżuterią wnętrz

Jeżeli dysponujesz przestronną, nowoczesną przestrzenią i czujesz, że brakuje tylko jednego elementu, który ją dopełni, to sufitowe żyrandole Interio z pewnością będą odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Lampa wisząca tego typu nie tylko zapewni dobre światło, lecz stanie również się prawdziwą ozdobą Twojego wnętrza.

W kolekcji Interio oprócz żyrandoli (standardowo znajdujących się w naszej ofercie), znajdziesz również nowoczesne lampy stojące, lampy gabinetowe oraz kinkiety. Każdą lampę wykonujemy od podstaw w naszej pracowni w Polsce, co oznacza, że każdy projekt możemy dowolnie zmodyfikować, by sprostać potrzebom Twojego wnętrza. 

Zdarza się i tak, że indywidualny projekt żyrandola wykonujemy wyłącznie na podstawie opowieści klienta. Wystarczy, że zaprezentujesz nam swoje inspiracje, szczegółowo przedstawisz swoją wizję, a my już zadbamy o to, by żyrandol, który dla Ciebie stworzymy, stał się urzeczywistnieniem Twoich marzeń.