Kolekcja „Spirala”

Kolekcja lamp spiralnych powstała z myślą o wysokich pomieszczeniach, klatkach schodowych i antresolach. Długie żyrandole na klatkę schodową przepięknie ozdabiają dostępną przestrzeń, stanowiąc prawdziwą biżuterię wnętrza. Jako że każde pomieszczenie jest inne i różne są także preferencje każdego miłośnika stylowych wnętrz, katalogowe lampy dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. Możliwe jest również stworzenie indywidualnego projektu od podstaw, na specjalne zamówienie klienta. 

Żyrandole kryształowe na klatkę schodową

Zadbanie o odpowiednie oświetlenie w wysokim, przestronnym pomieszczeniu jest sprawą niełatwą – zwłaszcza że katalogowe modele lamp, jakie możemy znaleźć na rynku, często nie oferują wymiarów pozwalających na odpowiednie oświetlenie interesującej nas powierzchni. Do tak unikalnych przestrzeni, jakimi są antresola czy klatka schodowa, często konieczny jest wybór indywidualnego projektu lampy – lub też postawienie na producenta, który oferuje produkty cieszące się kilkoma metrami wysokości. 

 

Żyrandol do antresoli

Żyrandole do antresoli powinny zapewniać odpowiednie światło, a jednocześnie stanowić ozdobę godną tak efektownej przestrzeni. Nasze lampy wiszące w typie spirali najczęściej tworzymy w wariantach kilkumetrowych, co pozwala na całkowite oświetlenie antresoli. Żyrandol spiralny chętnie wybierany jest do pomieszczeń w stylu nowoczesnym. Lampa taka nie tylko przepięknie zdobi antresolę, ale również zapewnia niezwykle klimatyczny, jedyny w swoim rodzaju nastrój.

Antresola nie jest jednak jedynym miejscem, gdzie spiralne lampy sufitowe znajdują swe zastosowanie. Model ten możemy wykonać w mniejszych rozmiarach, dzięki czemu z powodzeniem może zdobić nawet sypialnię czy łazienkę. Okazałe spirale doskonale współgrają nie tylko z antresolą, lecz z każdą wysoką przestrzenią.