Żyrandol kryształowy według projektu indywidualnego

Zajmujemy się produkcją żyrandoli, a wykonywanie lamp według własnego projektu stało się naszą pasją. Klienci czasem pytają nas czy projekt indywidualny jest konieczny, czy nie możemy wybrać czegoś z katalogu. Dzisiaj odpowiadamy na to pytanie i przybliżamy jak wygląda pierwszy etap tworzenia lampy, która spełni oczekiwania naszego klienta.

Dzisiejszy artykuł rozpoczyna cykl wpisów na temat procesu tworzenia nowej lampy według indywidualnego projektu w naszej firmie. Zaczynając od rozmowy z klientem, poprzez projekt i produkcję, na transporcie i montażu wymarzonej lampy kończąc.

Żyrandol na zamówienie

Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z klientem, staramy się wywnioskować, jaka jest jego potrzeba w obszarze oświetlenia. Zadając proste pytania staramy się dowiedzieć jak najwięcej o wnętrzu, w którym ma znaleźć się żyrandol lub plafon.

Podczas tej krótkiej rozmowy, szybko ustalamy czy klient będzie potrzebował oprawę oświetleniową, którą jesteśmy w stanie dobrać z naszej gotowej oferty, czy trzeba będzie zaprojektować nową, bardziej dopasowaną do potrzeb klienta.

 

Dobór odpowiedniej lampy

Nasza oferta zawiera około 1000 wzorów żyrandoli kryształowych i lamp mosiężnych. Klienci pytają nas czy z tak bogatej oferty naprawdę tak trudno dobrać lampę pasującą do ich wnętrza?

Z naszego doświadczenia wynika, że do wybrania idealnej lampy czasem trzeba ją stworzyć od podstaw. Każde wnętrze jest inne. Każda inwestycja ma inne priorytety. Mając niecodzienne wymiary wnętrza, antresolę w salonie czy np. siedmiometrową salę balową, trudno jest dobrać lampę z katalogu lub projektu rozrysowanego pod inne pomieszczenie.

Oczywiście jest możliwe zaadoptowanie gotowej lampy, jednak musimy iść wtedy na kompromisy. Najłatwiej pokazać to na przykładzie: lampa, która będzie pasowała średnicą do salonu z antresolą, będzie za niska do reszty pomieszczenia. W związku z tym mogą pojawić się różne problemy. Jeśli powiesimy ją za wysoko, lampa nie zostanie wyeksponowana. Jeśli zaś zawiesimy ją niżej, to z antresoli będziemy podziwiać jedynie łańcuch z kablem, nie zaś samą piękną lampę. Dodatkowo pojawi się wtedy problem z równomiernym rozświetleniem górnej, jak i dolnej części pomieszczenia. Mało kto zdaje sobie sprawę, że takie lampy zaprojektowane są tak, aby podziwiać je z dołu. A co będziemy my i nasi goście podziwiać na antresoli?

W tym przykładzie dokładnie widzimy, jak ważne jest odpowiednie dobranie żyrandola do danego pomieszczenia. Nie pozostaje nam nic innego, jak odpowiednio rozrysować lampę, mając na uwadze całe wnętrze i stworzenie jej według indywidualnego projektu, tak, abyśmy mogli ją podziwiać z każdego poziomu i aby spełniała wszystkie oczekiwania klienta.

Żyrandole to biżuteria wnętrza

Każda lampa wykonana według indywidualnego projektu staje się jedynym i niepowtarzalnym produktem. Możemy być pewni, że wnętrze ozdobione takim żyrandolem będzie wyjątkowe.

Częstym zmartwieniem naszych Klientów jest to, czy taka lampa będzie dużo droższa od lampy katalogowej? Wszelkie wątpliwości w tej kwestii rozwieje wpis o cenie żyrandola wykonanego na zamówienie.

Hasło Stylistic Cristal – „Żyrandole to biżuteria wnętrza” – idealnie odzwierciedla nasze podejście do żyrandoli.
Każda kobieta, która lubi biżuterię, mając świadomość, że ta została zaprojektowana specjalnie dla niej, będzie czuła się wyjątkowo. Taka biżuteria jest niepowtarzalna i staje się dla nas jeszcze cenniejsza. Nie jest to jednocześnie wartość przeliczalna na pieniądze. Nie inaczej jest z lampami wykonanymi na zamówienie. Lampa wykonana według indywidualnego projektu będzie nie tylko idealnie pasowała do naszego wnętrza, ale jednocześnie będzie cieszyła oko. Będzie po prostu wyjątkowa.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące żyrandoli wykonanych na zamówienie prosimy o kontakt.