fbpx

Lokalizacja: sala weselna Radomsko

Produkty: lampy z kolekcji Plafon oraz Paris wykonane na indywidualne zamówienie

Opis: Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych lamp. Niezmiernie nas cieszy, gdy darzą nas zaufaniem i wracają do nas z kolejnym zleceniem. Tak było właśnie w przypadku nowej sali w Radomsku, która również potrzebowała pięknego oświetlenia.

Na sali zastosowano Plafony o średnicy:

  • Plafon główny – 120 cm,
  • Plafony boczne – 70 cm,
  • mniejsze Plafony pod ścianą – 60 cm.

Na przykładzie tej sali możemy zobaczyć, jak równomiernie oświetlić salę weselną oraz dobrać odpowiednie lampy tak, aby nie przekształcały pomieszczenia.

W takich salach bardzo ważna jest wysokość pomieszczenia. Przestrzeń często definiuję nasze samopoczucie – trzeba ją zaprojektować tak, aby znajdujące się w niej osoby czuły się swobodnie. Sposób dobrania oświetlenia musi spełniać dwa warunki:

  • wygląd – dopasowany do stylu wnętrza oraz do naszego gustu,
  • użyteczność lampy – pamiętajmy, że lampy mają przede wszystkim oświetlać pomieszczenie.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na parę błędów popełnianych w doborze lamp:

  • odległość od ziemi do lampy jest zbyt mała,
  • nieodpowiednia średnica lampy względem wielkości pomieszczenia.

W tym wypadku optymalna średnica to 120-150 cm, a do takiej średnicy ciężko znaleźć lampę o wysokości około 40 cm. Można pójść wtedy na kompromis – powiesić zbyt małą lampę, która „zgubi” się w pomieszczeniu, lub wstawić za wysoką lampę, która może przeszkadzać w użytkowaniu pomieszczenia.

W Stylistic Cristal produkujemy lampy od zera – dopasowujemy je do danego pomieszczenia tak, aby spełniony był warunek użyteczności oraz oczywiście pięknego wyglądu. Zachęcamy do przeglądnięcia galerii z realizacji, w której udało nam się to wszystko połączyć.


    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.