fbpx

W tych salonach mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów oraz umówić się na wycenę indywidualnego projektu.

Zachęcamy również inne salony do współpracy z producentem żyrandoli Stylistic Cristal.

Wielkopolskie


Dekorian Home

ul. Wrocławska 48
62-800 Kalisz
tel. +48 62 761 50 80
kalisz@dekorian.pl

Dekorian Home

ul. Klinkierowa 7
60-104 Poznań
tel. +48 61 851 54 04
poznan@dekorian.pl

Kujawsko-Pomorskie


Sklep Luxoteka

Rynek 9
86-303 Grudziądz

Dolnośląskie


Dekorian Home

ul. Jeździecka 19
50-032 Wrocław
tel. +48 71 715 91 11
wroclaw@dekorian.pl

Opolskie


Dekorian Home

ul. Oleska 121
45-054 Opole
tel. +48 77 472 60 06
opole@dekorian.pl

Podlaskie


Dekorian Home

ul. Konopnickiej 7/U2
15-215 Białystok
tel. +48 85 740 00 17
bialystok@dekorian.pl

Śląskie


Galeria Wnętrz ReForma

GMO Studio Sp. z o.o.
ul. Pszczyńska 192
44-100 Gliwice

kom. 506 728 702
tel. 32 416 70 16
e-mail galeria@gmostudio.pl

Dekorian Home

al. Roździeńskiego 199
40-315 Katowice
tel. +48 32 493 18 14
katowice@dekorian.pl

Dekorian Home

Stary Rynek 14G
42-202 Częstochowa
tel. +48 34 368 28 68
czestochowa@dekorian.pl

Warmińsko-Mazurskie


Zachodnio-Pomorskie


Małopolskie


Dekorian Home

ul. Zakopiańska 56
30-418 Kraków
tel. +48 12 296 50 45
krakow@dekorian.pl

Dekorian Home

ul. Odległa 13d
tel. +48 504 472 772
tarnow@dekorian.pl

Łódzkie


Dekorian Home

ul. Gdańska 130
90-150 Łódź
tel. +48 42 680 93 86
lodz@dekorian.pl

Mazowieckie


Salon LUX ARTE Wojciech Prus

Warszawa

Dekorian Home

ul. Burakowska 5/7
01-066 Warszawa
tel. +48 22 631 04 33
warszawa@dekorian.pl

Salon DEKORIAN

ul. Sienkiewicza 14
26-600 Radom
tel. +48 48 360 06 14
radom@dekorian.pl

Świętokrzyskie


Dekorian Home

ul. Szydłówek Górny 3A
25-411 Kielce
tel. +48 41 344 73 08
kielce@dekorian.pl

Pomorskie


Dekorian Home

al. Grunwaldzka 490/2
80-309 Gdańsk
tel +58 717 44 67
gdansk@dekorian.pl

Salon SPENSEN

Al. Zwycięstwa 171,
81-521 Gdynia

Podkarpackie


Dekorian Home

ul. Chłopickiego 3
tel. +48 17 853 68 67
rzeszow@dekorian.pl

Lubelskie


Lubuskie



    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.