fbpx
spiral lamp

Udekoruj swoją antresolę kryształową Spiralą.

Tylko 6 żyrandoli w promocyjnej cenie!

Dysponujesz wysokim pomieszczeniem i odnosisz wrażenie, że brakuje mu odpowiedniego wykończenia? Chcesz nadać swojej antresoli lub klatce schodowej luksusowego charakteru? Marzysz, aby Twoje wnętrze zachwycało magią kryształu? Nasz bestsellerowy model Spirala spełni wszystkie Twoje oczekiwania i jeszcze więcej!

Kliknij poniżej i wypełnij krótki formularz opisujący Twoje wnętrze. Spytamy Cię m.in. o wymiary pomieszczenia, aby móc dobrać lampę idealną do Twoich oczekiwań i charakteru dekorowanej przestrzeni.

Tylko 6 pierwszych zleceń zrealizujemy w cenie, jakiej jeszcze nie było! Wyjątkowy projekt dopasowany do Twojego wnętrza, ręczna produkcja żyrandolu, starannie dobrane kryształy, polerowanie, realizacja oraz montaż… 

Otrzymaj produkt o wartości 30 000 w cenie 15 000 zł. Promocja obejmuje tylko 6 sztuk! 

Dlaczego warto nam zaufać? 

Już od ponad 20 lat dekorujemy wnętrza naszych Klientów niepowtarzalnym, zapierającym dech w piersiach oświetleniem. Stawiamy wyłącznie na wysoką jakość, bo to, co dla nas najważniejsze, to efekt końcowy i zadowolenie Klienta. 

Uważamy, że nie ma piękniejszej biżuterii dla wnętrza od starannie wykonanych żyrandoli. Każdy projekt to ręczna produkcja i proces wymagający wyjątkowej precyzji oraz doświadczenia. My dysponujemy tym wszystkim, a nawet i więcej – jesteśmy pasjonatami, których całe życie kręci się wokół kryształowego oświetlenia. Rozmawiamy z Klientami, doradzamy i proponujemy wyłącznie rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb. 

Wspieramy w całym procesie – od pomysłu aż po sam transport i montaż. 

Opowiedz nam o swoim wnętrzu, wypełniając formularz, a dobierzemy idealną spiralę do Twojej przestrzeni. 

 

Pełna specyfikacja produktu

Index

SP88222

Wysokość

180 cm

Średnica

70 cm

Waga

ok. 40 kg

Liczba punktów świetlnych

33

Typ żarówek

E-14

Kryształ na projekcie

kwadraty + sztabki

Kilka rad od ekspertów

Jak dobrać oświetlenie do antresoli?

Dobierając oświetlenie, należy kierować się przede wszystkim proporcjami. Zbyt mała lampa nie nada nam pożądanego efektu i nie oświetli odpowiednio pomieszczenia.

Jakie są rodzaje kryształu?

W produkcji naszych żyrandoli wykorzystujemy kryształ włoski (z łagodniejszymi szlifami i mniejszą przejrzystością) oraz austriacki (z ostrzejszymi szlifami).

Jak dobrać żarówki do żyrandola kryształowego? 

Oprócz podstawowych parametrów (barwa, moc czy kształt), warto zwrócić też uwagę na efekt migotania. Aby go uniknąć, kupujmy wyłącznie u sprawdzonych producentów znanych firm. Ważne, by żarówki miały przezroczystą bańkę — wtedy kryształ się iskrzy.

Jak wygląda naprawa żyrandola kryształowego?

Od przebiegu naprawy żyrandola zależy przede wszystkim stopień jego uszkodzenia. Nie zawsze trzeba oddawać żyrandol na straty – w tym przypadku warto zaufać fachowcom. 

Jak Jak dobrać rozmiar lampy? 

Zadbaj o odpowiednie proporcje, aby oświetlenie podkreślało charakter wnętrza i jednocześnie nie odwracało uwagi od pozostałych elementów dekoracyjnych. 

Na co zwrócić uwagę w mocowaniu lamp? 

Podstawową kwestią jest wysokość pomieszczenia i efekt, jaki chcemy uzyskać. Zajmujemy się również montażem lamp, starannie dobierając odpowiednie mocowanie do pomieszczenia.

Marzysz o kryształowej Spirali? Zostaw kontakt, wypełniając poniższy formularz!

    Administratorem danych osobowych jest Stylistic Cristal Marek Kotysz, Irena Kotysz spółka cywilna, ul. Metalowców 6, 44-109 Gliwice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują - polityka prywatności oraz warunki korzystania Google.


      Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.