fbpx

Umów się na konsultację oświetlenia do Twojej sali weselnej

Poszukujesz wyjątkowych lamp, które rozświetlą Twoją restaurację lub salę weselną? Chcesz zadbać o wyraziste,  niepowtarzalne wspomnienia gości Twojego obiektu? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o możliwościach oświetleniowych dla Twojej przestrzeni.

  Administratorem danych osobowych jest Stylistic Cristal Marek Kotysz, Irena Kotysz spółka cywilna, ul. Metalowców 6, 44-109 Gliwice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują - polityka prywatności oraz warunki korzystania Google.

  lampy do restauracji
  oswietlenie do sali weselnej

  Z czym zmagają się właściciele sal weselnych?

  Odpowiedzi na najczęstsze oświetleniowe zagwozdki.

  Pytanie z pozoru trudne, jednak jeśli mowa o oświetleniu do sali weselnej, odpowiedź jest całkiem prosta. 

  Oczywiście, że kryształowe.

  Każda panna młoda marzy o weselu, jak z bajki, a nic nie jest w stanie zapewnić tak przepięknych doznań świetlnych, jak kryształowe lampy. Nie tylko zjawiskowo błyszczą i efektownie załamują światło podczas samej zabawy, ale również obłędnie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia. 

  Jeśli więc chcesz zapewnić gościom swojego obiektu trwałe wspomnienia, których nie jest w stanie zapewnić żadna inna lampa, odpowiedź jest jednoznaczna. Postaw na kryształ. 

  Nowi, potencjalni klienci odwiedzają nasze obiekty w najróżniejszych porach – często wtedy, kiedy czas jest dogodny po prostu dla nich. Sytuacja więc wygląda tak, że być może dopiero co skończyliśmy sprzątać po poprzednim przyjęciu, albo jeszcze nie rozstawiliśmy stołów przed kolejnym weselem, więc tak naprawdę nie mamy czym przykuć ich uwagi i zachęcić do wyboru tej, a nie innej sali.

  Co w takiej sytuacji? 

  Wtedy wystarczy zapalić światło i pozwolić kryształom skraść ich serca.

  Oświetlenie jest biżuterią wnętrza, a w takich obiektach, jak sale weselne, gdzie ułożenia umeblowania i wystrój może się zmieniać, odgrywają jeszcze bardziej znaczącą rolę. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a z kryształowymi żyrandolami jedynym zmartwieniem Twoich klientów będą wolne terminy. 

  Jeżeli chcesz całkowicie wymienić swoje oświetlenie, podobają Ci się konkretne modele lamp, ale jednocześnie nie chciałbyś przebudowywać całej instalacji, to jest na to rozwiązanie.

  Wcale nie musisz stawiać na kosztowne remonty, tylko po to, by dostosować się do oświetlenia. To oświetlenie może dopasować się do Ciebie.

  Jakich informacji będziemy potrzebować? Aktualna wysokość sali, liczba lamp, ich rozmieszczenie oraz kilka zdjęć sali, abyśmy jak najlepiej mogli zwizualizować sobie wnętrze. 

  To oczywiście nie koniec naszych możliwości. Możemy spotkać się na miejscu, gdzie od razu zmierzymy drzwi, zaproponujemy scenariusze świecenia, ustalimy jak podkreślić miejsce, gdzie najczęściej będzie lokowana para młoda. 

  Już od 25 lat rozświetlamy sale weselne, więc doskonale wiemy, co robimy. 

  Często spotykamy się z sytuacją, że właściciele obiektów weselnych kontaktują się z nami dopiero, gdy budowa sufitu zostanie ukończona. Są przekonani, że to błąd, by wykonywać projekt oświetlenia na tak wczesnym etapie. Tym samym omija ich idealny moment na ograniczenie kosztów związanych z instalacją. 
   
  Najczęściej dla samych właścicieli lokali, jak i dla wykonawców, bardziej korzystną sytuacją jest ta, gdy sufit nie jest jeszcze wykończony. Kontaktując się z nami na odpowiednio  wczesnym etapie, pewnie elementy można zrealizować bezkosztowo, ustalając aspekty związane z instalacją, mocowaniem lamp czy dodatkowym zasilaniem.
   
  Podczas remontu sali weselnej, warto mieć na uwadze oświetlenie na znacznie wcześniejszym etapie. Z chęcią podzielimy się swoją fachową wiedzą i doświadczeniem, by wspólnie stworzyć projekt Twoich marzeń.

  Bardzo często spotykamy się z sytuacją, gdy restaurator lub właściciel obiektu weselnego ma gotowy projekt, doskonale wie, czego szuka, natomiast nie potrafi znaleźć odpowiednich wykonawców. Lampy katalogowe również nie spełniają jego oczekiwań.

  Oprócz tego, że wykonujemy nasze autorskie projekty, z chęcią podejmujemy się nietypowych realizacji. Tworzymy lampy w naszej pracowni według projektu indywidualnego, dzieląc się przy tym latami doświadczenia i fachowymi uwagami. 

  Wcale nie musisz rezygnować z projektu Twoich marzeń. Zasięgnij rady u specjalistów w swoim fachu.

  Dlaczego warto nam zaufać? 

  Już od blisko 25 lat upiększamy wnętrza obiektów weselnych niepowtarzalnym, zapierającym dech w piersiach oświetleniem. Stawiamy wyłącznie na wysoką jakość, bo to, co dla nas najważniejsze, to efekt końcowy i zadowolenie Klienta. 

  Uważamy, że nie ma piękniejszej biżuterii dla wnętrza od starannie wykonanych żyrandoli. Każdy projekt to ręczna produkcja i proces wymagający wyjątkowej precyzji oraz doświadczenia. My dysponujemy tym wszystkim, a nawet i więcej – jesteśmy pasjonatami, których całe życie kręci się wokół kryształowego oświetlenia. Rozmawiamy z Klientami, doradzamy i proponujemy rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb. 

  Wspieramy w całym procesie – od pomysłu aż po sam transport i montaż. 

  Opowiedz nam o swoim wnętrzu, wypełniając formularz, a my dobierzemy plan oświetlenia perfekyjnie skrojony pod Twoje wnętrze.

  oswietlenie sali weselnej

  Nasze realizacje


   Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.