fbpx

Lokalizacja: Nowy Sącz

Produkty: wykonane na indywidualne zamówienie

Opis: Realizacja w rezydencji o powierzchni 2000m2. Klientowi podobają się lampy kwadratowe i prostokątne, dlatego dla każdego pomieszczenia zaprojektowaliśmy lampy w podobnym stylu. Aby nie było monotonnie (ponieważ każda lampa wykonana została według podobnego klucza) każda z nich czymś się różni. Niektóre posiadają postrzępione kryształki lub równe formy, są też wymieszane sztabki kwadratowe z postrzępionymi.

W łazience zamontowano wyjątkową lampę na planie prostokąta, zaprojektowaną na podstawie szkicu Klienta. Wymiary lampy głównej to: szerokość 40cm, długość 60cm, wysokość 30cm. Kinkiety mają szerokość 20cm, głębokość 10cm i wysokość 90cm. Lampy są chromowane i wykonane w krysztale austriackim.
Życzeniem Klienta było, aby żarówki nie były widoczne. Lampy zostały zamówione z profesjonalnym montażem – Stylistic Cristal montuje kryształki w żyrandolach w białych rękawiczkach.


    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.