fbpx

Lokalizacja: Rezydencja prywatna

Produkty: Paris/70/2b z zewnętrznymi ramionami – średnica 70cm, wysokość 85cm, Maria Tersa wg. projektu, Maria Teresa 6/S, Plafon 120cm, Elipsa 80x20cm

Opis: Ta realizacja jest przykładem tego, jak ładnie komponują się lampy kryształowe w stylowych wnętrzach. Na wejściu w wiatrołapie, wnękę sufitową przepięknie rozświetla Plafon o średnicy 120cm mocowany bezpośrednio do sufitu. W korytarzu niższym zastosowano Plafony o średnicy 40cm, idealnie pasujące do wnęk. Zastaliśmy tutaj również wnękę w kształcie elipsy. Po jej zwymiarowaniu została wykonana lampa zachowująca kształt wnęki. W korytarzach wyższych zawisły żyrandole kryształowe typu Paris o średnicy 70cm, co ciekawe, mocowane bezpośrednio do sufitu. W salonie zastosowaliśmy klasyczny żyrandole z serii Maria Tresa oraz, jako uzupełnienie, mniejsze lampy z tej samej serii. Wszystkie lampy zostały wykonane w chromie. Ten neutralny kolor nie narzuca się we wnętrzu.


    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityce prywatności.